Otomatik Çelik Kepenk Sistemleri

Otomatik çelik kepenkler galvaniz sacdan rolform ile imal edilmiş, geniş ve yüksek ebatlarda, güvenlik amaçlı kullanılan otomatik kepenk sistemidir. Mağazalar, marketler, hangar girişleri, bankalar, iş yerleri gibi birçok alanda kullanılmaktadır. Yüksek dayanıklılığı sayesinde hırsızlık, vandalizm ve fırtınalara karşı bir kalkan ve koruma görevi görür.


  • 80mm ve 115mm düz, düz mikro delikli, bombeli, bombeli mikro delikli profiller
  • 0.8mm, 1.0mm ve 1.2mm sac kalınlık alternatifleri
  • 99mm Hollanda modeli 1.5mm kalınlığında fırtınaya dayanıklı profil
  • 95mm çift duvarlı ve 1.0mm kalınlığında özel profil
  • Profillere uygun galvanizli çelik yan ray ve alüminyum alt parça seçenekleri
  • Sistemi tamamlayan aksesuar çeşitleri

Çelik Mikrodelikli Mağaza Kepenkleri


Galvaniz çelik lamellerde sık ve milimetrik delikler vardır. Bu yöntem panelin arkasına görünürlük sağlar. Genel olarak vitrini sergileyen kullanıcılar bunu tercih eder. Vitrin ışıklarını açık bırakırlar. Böylece vitrin göze hitap eden bir şekilde sergilenir. Yaklaşık olarak görünürlük % 50-60 oranında sağlanır. Ürün havalandırma amaçlı da kullanılmaktadır.


Çelik Pencereli Kepenkler


Çelik Pencereli Kepenkler iş yerlerinde, mağazalarda, ışık ve hava gerektiren alanlarda kullanılır. Örneğin, eczaneler, hayvan evleri, gaz odaları, kimya mağazaları vb. gibi hava iletiminin yapıldığı alanlarda tercih edilir.


Kepenk Servis Kapıları


Servis kapıları genellikle personel kapısı olarak kullanılırlar ve doğru donanıma sahip yangın çıkış kapısı olarak kullanılabilirler.