Hakkımızda


1994 yılında Kirazlar Alüminyum olarak kurulan ve merkezi İzmir, Türkiye’de bulunan Kirazlar; Elektrostatik toz boya sektöründe faaliyetlerine başlamış, müşterilerine düşük maliyetli özel boya çözümleri sağlama konusunda uzmanlaşmış, yenilikçi, teknoloji ve iş odaklı bir şirket olmuştur.

Kirazlar


1994'teki kuruluştan bu yana, planlama, tasarım, inovasyon, geliştirme ve testten uygulamaya kadar alanlarda en ileri çözümleri sunarak alanında uzmanlaşmıştır. İş süreçleri analizi ve teknik uzmanlığın güçlü kombinasyonu, çeşitli sektör üst düzey hizmet sunulmasını sağlar.


Geniş müşteri tabanı taleplerini karşılamak için üretim, gelişim, uzmanlık, sıkı çalışma ve sadık müşteriler ile ağını genişletmiş; otomatik kapı ve kepenk sektöründe hizmet vermeye başlamıştır. Kısa bir süre içerisinde, satış, servis mühendisleri ve memnun müşterilerden oluşan güçlü bir ağ kurulmuştur. Kuruluştan itibaren amaç her zaman saygın müşteriler için birinci sınıf son ürün üretmek, geliştirmek ve hizmet etmek olmuştur.

Kapıların gücü hem tasarımda hem de imalatlarında kullanılan malzemelerden gelmektedir. Ürünler; rüzgara, sıcağa, soğuğa, toza, yangına dayanacak, zorla, yetkisiz erişime karşı en üst seviye güvenlik oluşturacak şekilde tasarlanmaktadır. Boya ve güvenlik çözümleri müşteriler tarafından talep edilen özelliklere uygun sunulmak için sürekli olarak geliştirilmekte ve kullanımı kolay olacak şekilde üretilmektedir.


Kirazlar, hizmette tercih eden müşterilerin ihtiyaçlarını anlamaktan gurur duyarak, yirmi beş yılı aşkın bir süredir kaliteli, güvenilir hizmet sağlamaktadır.

Vizyon

Yenilikçi ve özelleştirilmiş ürünler ekonomik ve en kaliteli şekilde üretilerek, zamanında ve hızlı teslimattan sonra da servis ve destek ile müşteri memnuniyeti en üst düzeyde sağlanmaktadır.

Misyon

Amacımız sürekli gelişmek için kaynak yaratmak ve gücümüzü aldığımız Türk ekonomisine, fayda sağlamaktır.

Kirazlar, tasarım, imalat, kurulum ve otomasyon da dahil olmak üzere eksiksiz, güvenli ve garanti bir otomatik kapı hizmeti sunmaktadır.